• Estetická stomatologie

Estetická stomatologie se zabývá problematikou spokojeného úsměvu pacienta. Každý si pod tím pojmem představuje něco jiného. Někdo preferuje oslnivě bílé zuby v pravidelné řadě, jiný dává přednost přirozeně probarveným zubům. Každá estetická rekonstrukce musí začít především diskusí mezi lékařem a pacientem k poznání jeho představ a jejich možné realizace.

K dokonalému úsměvu je velmi často třeba zuby vybělit. Na naší klinice používáme všechny dostupné bělící technologie a materiály od bělících lamp až po domácí bělení. K těmto výkonům používáme výhradně bělicí gely americké firmy Ultradent představující světovou jedničku ve výrobě bělicích gelů.

Samozřejmostí je ošetření kompozitním výplněmi, jejichž vrstvením můžeme napodobovat přírodu tak, aby výsledný efekt byl k nerozeznání od vlastního zubu.

V oblasti estetické stomatologie realizujeme také kompletní rekonstrukce úsměvu ať už kompozitními fazetami systému U-venner, tak i sklem sintrovanými fazetami Edelweiss, které jsou díky svým podobným mechanickým vlastnostem jako zubní sklovina vhodné i pro pacienty kteří v noci skřípou zubama. Zhotovujeme také laboratorně vyráběné individualizované keramické fazety kde Vám na základě tzv. waxupu ukážeme jak bude výsledná práce vypadat.


© Moravia Dent. All rights reserved.