• O nás

Moravia Dent spol. s r.o.

Soukromá zubní klinika Moravia Dent s.r.o. vznikla jako jedna z prvních nestátních zdravotnických zařízení v České Republice v roce 1992. Již více než třicet let pečujeme o Váš krásný úsměv.

Od samého začátku jsme se zaměřili na poskytování kvalitní stomatologické péče pro pacienty s využitím všech dostupných léčebných postupů a materiálů. Díky svým odborným kontaktům jsme měli od počátku přístup k nejnovějším materiálům z celého světa a moderním léčebným postupům, jež nám umožňovaly pečovat o své klienty na té nejvyšší úrovni. Nedílnou součástí naší praxe je i spolupráce s několika stomatologickými klinikami, jak v České Republice, tak i v zahraničí. Naši lékaři, zubní technici a dentální hygienistky absolvují školení jak v rámci ČR , tak i v zahraničí aby drželi krok s nejnovějšími trendy. Kromě precizního a bezbolestného ošetření je pro nás také důležitý přístup ke klientům, aby se v průběhu své návštěvy u nás cítili maximálně komfortně.

V roce 2020 jsme se přestěhovali do nové moderní budovy- Comenius Clinic - postavené pouze pro poskytování zubní péče, jež v současné době představuje špičku mezi českými i zahraničními klinikami.

Našim cílem je poskytování co nejkvalitnější profesionální zubní péče jak pro registrované pacienty, tak i pro zahraniční klientelu v příjemném a moderním prostředí naši kliniky.


© Moravia Dent. All rights reserved.