Prohlášení o přístupnosti Hlavní obsah Titulní strana

Moderně vybavená soukromá zubní klinika v Otrokovicích

Naše klinika umístěná v 6.patře Polikliniky v Otrokovicích zahrnuje 5 zubních ordinací, pracoviště RTG, recepci, čekárny a zubní laboratoř. Všechny ordinace odpovídají těm nejpřísnějším hygienickým požadavkům. Zubní ordinace včetně čekáren a zázemí jsou upraveny tak, abyste se cítili co nejpříjemněji a omezili v co nejmenší míře obavy ze stomatologického ošetření. Veškeré prostory jsou pro Vaše pohodlí klimatizovány. Naši snahou je poskytnout Vám ošetření v době, ve které jste objednáni. O veškeré Vaše objednávky a platby se postará naše recepční. Součástí prostor je i bezplatné WIFI připojení.

Každá ordinace je vybavená stomatologickou soupravou tvarovanou tak, aby Vám umožnil co nejpohodlnější ošetření a lékaři vyhověl v co nejpřijatelnějším podmínkám ergonomie. Součásti je online spojení s RTG pracovištěm a přenos snímků přímo na monitor v ordinaci. Každá ordinace je vybavena přístrojem a nástroji na strojovou endodontii, polymerizační lampou sloužící na vytvrzení bílých výplní, přístrojem pro automatické míchání otiskovacích hmot či automatickou intraligamentární pistolí pro ještě bezbolestnější ošetření. Použití nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů je samozřejmostí.

Dále je součástí naší kliniky operační stomatologický mikroskop sloužící k nejdokonalejší endodontii a mikroskopickým zákrokům na parodontu. Implantologické centrum je vybaveno veškerou dostupnou technikou. RTG pracoviště disponuje radioviziografii, včetně panoramatického RTG přístroje. Zubní laboratoř je vybavena nejmodernějších skenovacím zařízením, které umožňuje online přenos dat do frézovacích center jak v ČR tak i v celé Evropě. Samozřejmostí je i vybavení pro výrobu bez kovové keramiky a flexibilních snímacích náhrad.

V oblasti estetické stomatologie realizujeme rekonstrukce úsměvu ať už kompozitními fazetami systému U-venner, tak samozřejmě i keramickými fazetami. Krásné úsměvy doladíme vysoce profesionálním bělením (ať už ordináčním či domácím) pomocí vysoce efektivních a šetrných bělících gelů.

O Váš chrup se dále postará naše dentální hygienistka, která Vám odstraní jak naddásňový, tak poddásňový zubní kámen, vyčistí zoubky či opískuje pigmentace nebo Vám zuby vybělí. Co je ale důležité, tak Vás individuálně naučí jak se správně o své zuby a dásně starat a doporučí Vám pomůcky kterými tak docílíte jejich prodlouženou životnost v dutině ústní.

Perfektní vybavení spolu s individuálním přístupem je zárukou dokonalého úsměvu a Vaši spokojenosti.

Prohlédněte si

Rentgen α Rayscan

rentgen RAYSCAN
rentgen RAYSCAN

α Rayscan fy. Ray (dceřiná společnost fy.Samsung) je v současnosti jedním z nejmodernějších a nejkvalitnějších digitálních panoramatických rentgenů v celé ČR. Poskytuje dokonalé snímky při současné extrémně nízké dávce záření. Na tomto přístroji zhotovujeme digitální panoramatický rentgen, telerentgen, Bite wing, segmenty chrupu po sextantech či projekci na temporomandibulární kloub či čelistní dutiny. Zařízení je rovněž připraveno na 3D technologii.

3D tiskárna LukaPrint

3D tiskárna LukaPrint

Moderní 3D tiskárna pro zhotovovaní korunek, můstků, skeletů či hybridních náhrad. Práce se jednoduše naskenuje, upraví v počítači a následně dochází k 3D tisku s přesností na 20 micronů a dalšímu zpracování dle typu náhrady.

Automatická intraligamentární pistole ICT injection

Automatická intraligamentární pistole ICT injection

Slouží k aplikaci intraligamentární anestezie čili umrtvuje cíleně jen jeden zub a tudíž po ní nezůstávají Vaše ústa dlouho umrtvená jako u svodné anestezie. Aplikuje se mezi dáseň a samotný zub. Výhodou je její automatická aplikace- tlak při aplikaci je konstantní a řízený přístrojem, a tudíž eliminuje již tak malou bolestivost u tohoto typu anestezie při současném dokonalém umrtvení daného zubu a přilehlé dásně.

Endomotory

Waveone - Densply a Waveone X-smart plus Densply
Inovativní endodontický systém, který umožňuje opracování kanálku jedním nástrojem. Přináší zjednodušení a zkracuje dobu ošetření.

Mikroskop

Leica M320

  • Optika Leica: nová podoba vidění
  • LED osvětlení, HD zobrazovací technologie

Speciální skenovací zařízení

Scanner 3shape D700